Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi; Öncelikli olan müşteri ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak olduğundan, müşteri tarafından iletilen kritik tarihler birebir dikkate alınarak proje planımız (yapılabilirliği doğrultusunda) hazırlanır. Proje başlangıcında tarafımıza iletilen tasarım girdileri, tasarım departmanı ile paylaşılarak gerekli analizler yapılır. (kalıplanabilirlik, çıkma açıları, çöküntü, desen açı kontrolü vs.) Ardından hızlı geri dönüşler ile müşteri bilgilendirilir ve gerekirse parça tasarımında ki değişiklik önerileri paylaşılır. Müşteriden gelen bilgiler (nihai tasarım girdileri) ışığında ve nihai datanın oluşmasının ardından kalıp tasarım çalışması yapılır.

Kalıp tasarım aşamasında öncelikle iç onay süreci yaşanır. İç onay verildikten sonra müşteri tasarım onayı için data müşterimiz ile paylaşılır. Müşteri onayın ardından kalıp imalat planı oluşturulur ve tüm kaynaklar değerlendirilerek ve zaman optimizasyonu yapılarak iş planları hazırlanır. İlk baskı (T0) sonrası hazırlanılan problem takip formları (PFUS) müşteri ile paylaşılarak problemler, iyileştirme önerileri ve bir sonraki baskı tarihleri hakkında müşteri bilgilendirilir. Bu süreç kalıp teslim aşamasına kadar titizlikle takip edilir.

ena mühendislik


ENA Mühendislik ve Kalıp İmalat Sanayi; ürün ve kalıp imalatı konusunda her biri branşında uzman, dinamik kadrosuyla sektöre ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile 2012 Mayıs ayında faaliyete başlamıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Esenşehir Mh. İmes San. Sit.
C Blok 311. Sk. No:3
Ümraniye İstanbul

Gsm: 0533 263 06 83

Tel: 0216 527 30 60

black natural hairstyles for medium length hair hair claws uk hair extensions uk secret extensions for short hair hair extensions on a band uk cheap hair extensions short curly weave hairstyles for round faces balmain gold hair brush review human hair wigs uk platinum blonde bob wig with bangs wigs human hair lace front wigs uk