Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızın ana imalat konusu plastik kalıp imalatıdır. Ürün ve kalıp imalatı konusunda her biri branşında uzman, dinamik kadrosuyla sektöre ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile 2012 Mayıs ayında faaliyete başlamıştır.

Vizyonumuz

Kaliteyi, daima gelişmeyi, takım çalışmasını, sosyal sorumluluğu, teknolojik gelişmelere yatkınlığı ve paylaşımı esas alarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız toplumun memnuniyetlerini, takdirlerini kazanmak ve bu doğrultuda sektörün öncü firmaları arasında yer almayı kendine Vizyon edinmiştir

Misyonumuz

Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirerek, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize Misyon edindik.

 

Kalite Politikamız

ENA MÜHENDİSLİK olarak sektörümüzde ve alanımızda tercih edilen tedarikçi olmak, müşterilerimizin memnuniyet ve bağlılığını sağlamak için tüm çalışanlarımızla aşağıda ki ilkeler ışığında yürümeyi taahhüt ediyoruz.

       • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.

       • Müşteri istekleri doğrultusunda, zamanında, doğru ve kaliteli üretim yapmak.

       • Proseslerde sürekli gelişmeyi sağlayarak ürün maliyetlerini en aza indirmek.

       • Çalışanlarımızın bilinçlendirilmeleri ve eğitimleri ile sürekli gelişmeyi sağlamak.

       • Taleplerin karşılanması ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında yönetimin kararlılığını ve çalışanların katılımını arttırmak.

 

ena mühendislik
ena mühendislik


ENA Mühendislik ve Kalıp İmalat Sanayi; ürün ve kalıp imalatı konusunda her biri branşında uzman, dinamik kadrosuyla sektöre ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile 2012 Mayıs ayında faaliyete başlamıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Esenşehir Mh. İmes San. Sit.
C Blok 311. Sk. No:3
Ümraniye İstanbul

Gsm: 0533 263 06 83

Tel: 0216 527 30 60

black natural hairstyles for medium length hair hair claws uk hair extensions uk secret extensions for short hair hair extensions on a band uk cheap hair extensions short curly weave hairstyles for round faces balmain gold hair brush review human hair wigs uk platinum blonde bob wig with bangs wigs human hair lace front wigs uk