Kalıp Tasarım, Analiz ve Mühendislik

Kalıp Tasarım, Analiz ve Mühendislik

Kalıp Tasarım, Analiz ve Mühendislik

Konusunda uzman kadromuz daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek adına sektörde hızlı gelişen teknolojiyi yakından takip eder, biliyoruz ki her yenilik bizim daha kaliteli, hızlı ve tek seferde sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır.

Ürün tasarımından, kalıp tasarımına ve kalıp tasarımından, kalıp teslimine kadar olan bu süreç büyük titizlikle takip edilmektedir. Biliyoruz ki bu süreç müşterilerimize en kaliteliyi sunmamız için gerekli bir süreçtir.

Süreç: Kalıp tasarımına başlamadan önce, parçanın kalıplanabilirlik analizi hazırlanarak tasarım stratejisi belirlenir, üretilecek parçanın analizi, toleransları kontrol edilir. Teknik resim üzerindeki bilgi yazıları ve üretilecek makinenin özellikleri de dikkate alınarak kalıbın ön tasarımı müşteri ile paylaşılır.

Müşteriden gelen geri dönüşlere göre kalıbın tasarımı sonlandırılır. Kalıp tasarımı bittikten sonra üretim için dosya hazırlanır.

Analiz

1-  Sonlu Elemanlar ve Tersine Mühendislik Analizleri

2-  Akış Analizleri

3-  Kalıplanabilirlik Analizleri

4-  Çıkış Açısı Analizleri

5-  Çöküntü Analizleri

6-  Desen Açı Kontrolü

7-  Kalıp Kolaylaştırma Önerileri (Kalıp ömrünün arttırılması ve kalıpların sağlıklı çalışması için yapılan önerilerdir. Tabi parça A yüzeyine müdahale edilmeden)

ena mühendislik


ENA Mühendislik ve Kalıp İmalat Sanayi; ürün ve kalıp imalatı konusunda her biri branşında uzman, dinamik kadrosuyla sektöre ve müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile 2012 Mayıs ayında faaliyete başlamıştır.

Bize Ulaşın

Adres: Esenşehir Mh. İmes San. Sit.
C Blok 311. Sk. No:3
Ümraniye İstanbul

Gsm: 0533 263 06 83

Tel: 0216 527 30 60

black natural hairstyles for medium length hair hair claws uk hair extensions uk secret extensions for short hair hair extensions on a band uk cheap hair extensions short curly weave hairstyles for round faces balmain gold hair brush review human hair wigs uk platinum blonde bob wig with bangs wigs human hair lace front wigs uk